Časopis Svět hraček PDF Tisk Email
Středa, 15 Leden 2020 13:19

Milí členové a příznivci SHH. Jak jste jistě zaregistrovali, v minulém roce nevyšel časopis Svět hraček. Jediným zdroje pro jeho vydávání byl příjem z inzerce, a ta v posledních letech již nestačila k pokrytí nákladů, na jeho tisk a distribuci, i když příspěvky poskytovali autoři bezplatně.

Bohužel po 23 letech jsme tak, jako sdružení, přišli o tištěné periodikum a jsme odkázáni pouze na elektronickou komunikaci. V současné době vedeme řadu jednání o možnosti vydávat časopis ve spolupráci s jiným vydavatelem, v úvahu připadá i možnost prodávat časopis na komerční bázi.

Pokud máte zájem a potřebu informovat hračkářskou obec o akcích z oboru, můžete tyto zprávy předávat do sekretariátu Sdružení, kde je připravíme pro zveřejnění na našich webových stránkách.