Zvýhodněná nabídka pro nové vystavovatele na veletrhu Spielwarenmesse 2022 PDF Tisk Email
Čtvrtek, 22 Duben 2021 07:44

Společnost Spielwarenmesse e.G. připravila pro nové vystavovatele na největším světovém veletrhu hraček v Norimberku, který se bude konat ve dnech 2. - 6. února 2022 výhodný vystavovatelský balíček.

Vystavovatelé získají plně vybavený stánek o rozměrech 9 m2 optimálně umístěný ve výstavní halé odpovídajícího sortimentu s označením "NEW". Speciální marketingovou podporu, zajišťující vstup do všech doprovodných veletržních medií s reklamní podporou a prezentaci v digitálních medií. přihlášení je možné již nyní na www.spielwarenmesse.de/anmeldung. Podrobné informace naleznete také na stránce www.spielwarenmesse.de/neo, nebo na zastoupení pro Česko republiku:

Zdeňka Goedertová

Reprezentantka Spielwarenmesse pro ČR