Obchodní mise španělského výrobce GLOBOS FESTIVAL.S.a. PDF Tisk Email
Pondělí, 26 Duben 2021 16:58
Španělská firma GLOBOS FESTIVAL, S.A. (Rincón de Seca / Murcia). pořádá 19. - 20. května 2021 internetovou obchodní misi, kterou organizuje Obchodní a průmyslová komora Cartagena (Španělsko), ve spolupráci s naší pražskou Kanceláří pro střední Evropu (INFO), s cílém nalézt prodejce pro ČR
Jedná se o společnost specializující se na výrobu nafukovacích balónků, které jsou již od roku 1979 kompletně vyráběny ve Španělsku (za použití 100% přírodního latexu a organických pigmentů). V plném souladu s evropskými normami.
V nabídce GLOBOS FESTIVAL, S.A. figurují jak balónky bez potisku, tak i balónky s potiskem. A balónky se značkou výrobce nebo s vlastní značkou odběratele.
Jedná se o kvalitní balónky za vysoce konkurenceschopné ceny.
Denní produkce představuje cca 2 miliony balónků, což umožňuje dodávat širokou škálu velikostí, tvarů, barevných variací/ kombinací a potisků.
Více informace o firmě a o jejích výrobcích naleznete na webových stránkách https://globosfestival.com/en/
A také v následujících odkazech:
Katalog GLOBOS FESTIVAL, S.A. (v angličtině, včetně krátké prezentace společnosti): 
 
https://issuu.com/globosfestival/docs/cata_logo_globos_festival_2020_web
Video (v angličtině, 1:58 min):   https://www.youtube.com/watch?v=Rxd38OMMRYQ&feature=emb_logo
Další z možných zdrojů informací:    Instagram (@globosfestival ), Linkedin Globos Festival S.A.
V návaznosti na výše uvedené Vám nabízíme zorganizování krátké videokonference (naprosto nezávazné informativní schůzky) s představitelkou GLOBOS FESTIVAL, S.A.
Paní Lorena García (Export Manager) komunikuje anglicky a španělsky. V případě potřeby zajistíme tlumočení.
Případná videokonference by mohla proběhnout buď ve formátu Zoom nebo ve formátu Teams. Nebo i v jiném Vámi zvoleném formátu.
Pokud byste mohli mít zájem o schůzku, prosím kontaktujte nás mailem ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) nebo na těchto telefonních číslech (+420 703 141 624, +420 251 562 878).
Kontakt:
Jan Dvořáček, Project Manager